MAMY PIERWSZE MIEJSCE!!!

  0
  710

  28 kwietnia 2015 roku w Zespole Szkół Usługowo-Gospodarczych w Pleszewie odbył się Powiatowy Dzień Zdrowia. Impreza została zorganizowana z okazji Światowego Dnia Zdrowia obchodzonego 7 kwietnia 2015 roku pod hasłem „Bezpieczna Żywność”.

  W programie obchodów znalazła się ciekawa prezentacja na temat bezpiecznej żywności i żywienia, występy dzieci z przedszkola „Bajka”, turniej wiedzy dla szkół ponadgimnazjalnych pod hasłem „Bezpieczna Żywność”. Szkoły zaprezentowały także stoiska przedstawiające propozycje „Zdrowych śniadań”.

  Uczennice z klasy II Technikum Żywienia i Usług Gastronomicznych Eliza Łyskawka, Daria Sienkowska i Adrianna Skowrońska wzięły udział w turnieju wiedzy o bezpiecznej żywności i zajęły pierwsze miejsce!!!

  Agata Dyc, Zuzanna Liskowska, Anna Maciejewska, Karolina Sobczak również z klasy II TŻiUG przygotowały stoisko z propozycją śniadania, na które zaproponowano trzy rodzaje past na pieczywie wieloziarnistym, koktajl bananowy na jogurcie naturalnym oraz owoce.

  Serdecznie dziękujemy uczennicom za zaangażowanie i zajęcie pierwszego miejsca w turnieju wiedzy o bezpiecznej żywności.

  {gallery}20150428{/gallery}