Poznajemy kandydatów do Samorządu Uczniowskiego (cz. 1)

0
227

Zapraszamy do zapoznania się z krótką charakterystyką kandydatów do Samorządu Uczniowskiego.

Bartosz Teller

    Nazywam się Bartek i chodzę do klasy 1 TR interesuje mnie jazda na rowerze, oraz majsterkowanie, jednak nie zawsze sprzątam po skończonej pracy, ale 🤫… nikt tego nie widział. Chciałbym dołączyć do samorządu, ponieważ jestem osobą kreatywną, pracowitą i lubię się udzielać oraz brać aktywny udział w organizacji różnych wydarzeń szkolnych itp, w czym posiadam pewne doświadczenie. 👊🎉😆 
Pozdrawiam 

Kamil Durski 

  

 

 

 

 

 

    Nazywam się Kamil Durski. Chodzę do pierwszej klasy technikum mechatronicznego.  W wolnych chwilach lubię wychodzić ze znajomymi, najczęściej gramy w Ping-ponga i spędzamy miło czas. Moim hobby jest majsterkowanie, głównie praca przy motocyklach. Odkąd pamiętam zawsze mnie fascynowały. Dzięki jeździe czuję adrenalinę i mogę poczuć się wolny. Oprócz tego jestem kreatywny, pomocny, koleżeński i zabawny. Właśnie dlatego uważam, że byłbym świetnym przewodniczącym naszej szkoły.  Moimi planami i pomysłami na działalność w Samorządzie Uczniowskim są:

 • Wprowadzenie szczęśliwego numerka w każdy dzień.
 • Większa częstotliwość wycieczek.
 • Na koniec roku zorganizować wycieczkę np. za granice. 
 • Jeżeli ktoś ma 100% frekwencji, to dostaje bon na dodatkowe nieprzygotowanie w następnym miesiącu 
 • Realizacja i rozpatrywanie pomysłów uczniów. 
 • Zorganizowanie strefy wypoczynku np. sala z kanapą, fotelami, telewizorem i kącikiem do robienia herbaty. 
 • Dłuższe przerwy, 5 minutowe zastąpić 10 minutowymi. 
 • Stworzenie klubów pozaszkolnych, rozwijających zainteresowania. 
 • Organizowanie konkursów. 
 • Dzień bez plecaka. 
 • Wieczory filmowe (jak uda się wynegocjować, to będą nocki). 
 • Różne bale tematyczne. 

Zuzanna Zych   

   Nazywam się Zuzia Zych. Mam 16 lat. Chodzę do 1 klasy TŻF-kierunek technik żywienia i usług gastronomicznych. W wolnej chwili spędzam czas aktywnie jeżdżę na rolkach, rowerze. W szkole chciałabym zrobić różnego rodzaju rzeczy, aby wam jak i mi żyło się jak najlepiej i każda chwila spędzona w niej wywołała uśmiech na waszych twarzach. Chciałabym zorganizować wolontariat dla zwierząt, którego celem byłoby zbieranie karmy dla nich, a jednocześnie moglibyśmy poświęcić swój wolny czas na spacer razem z nimi. 

    Drugim moim największym celem byłoby zorganizowanie dnia ekologii, w którym sadzilibyśmy drzewa oraz sprzątali teren wokół naszej szkoły. Zorganizowałabym różnego rodzaju konkursy klasowe, które miały by na celu zintegrowanie uczniów w klasie. Chciałabym wprowadzić w życie naszej szkoły jeszcze wiele pomysłów, dlatego liczę, że oddasz na mnie głos i pomożesz mi zrealizować wszystkie założone cele.

Jagoda Wrzesińska 

    Hej! Nazywam się Jagoda Wrzesińska, uczęszczam do klasy 1 TFŻ na profil żywieniowy. W poprzedniej szkole brałam udział w wielu akcjach i wydarzeniach szkolnych, byłam przewodniczącą klasy, więc nie mam problemu w kontaktach międzyludzkich. Kocham zwierzęta, aktywny tryb życia oraz adrenalinę. Nie boje się nowych wyzwań i jestem ambitna oraz uczciwa. Startuję do Samorządu Uczniowskiego, aby pomagać innym oraz sprawić, by każdy czuł się komfortowo w tej szkole i mógł realizować swoje plany. Liczę na Wasze poparcie. Pozdrawiam. 

Kinga Zdunek 

   Nazywam się Kinga Zdunek. Mam 16 lat. Interesuję się czytaniem książek i geografią. Jeżeli na mnie zagłosujecie to chciałabym zrobić różnego rodzaju aktywności związane ze świętami takimi jak walentynki, dzień języków obcych czy dzień ziemi oraz wprowadzić szczęśliwy numerek – dzień bez pytania. 

 Wiktoria Lechman 

   Nazywam się Wiktoria Lechman. Mam 16 lat. Interesuje się książkami i podróżami. Jestem bardzo pomysłowa. Jeśli mnie wybierzecie postaram się wprowadzić dni tematyczne np.: wszyscy ubierają się na dany kolor lub w stylu np.: lat 2000. 

 

Opiekun Samorządu Uczniowskiego
Monika Latańska