Rozstrzygnięcie konkursu na kalendarz adwentowy

  0
  544

  Pora na ogłoszenie zwycięzców w konkursie  na najbardziej oryginalny kalendarz adwentowy, wieniec adwentowy oraz kartę świąteczną  z życzeniami w języku angielskim. Oto wyniki:
  W kategorii „wieniec i kalendarz adwentowy” komisja  konkursowa przyznała laur zwycięstwa Monice  Łukomskiej z klasy Iteh. Miejsce drugie wywalczyła Marta Frencel z klasy Iteh a na miejscu trzecim uplasowały się dziewczyny z klasy Itżs –  Natalia Melka  oraz Karolina Michalak.
  W kategorii  „kartka świąteczna” pierwsze miejsce  zdobył Kacper Giera z klasy IVtr a miejsce drugie zdobyła Kinga Matłoka z klasy IILo. Miejsca trzeciego w tej kategorii  komisja nie przyznała.
  Wszystkie  prace były przepiękne. Laureaci otrzymali świąteczne nagrody. Wieńce adwentowe  zostały wystawione na kiermaszu świątecznym, gdzie pięknie się prezentowały w otoczeniu fantazyjnie polukrowanych pierników (super  wypieki  pierwszej klasy „gastronomika”!!!) oraz wszelakich dużych i małych  aniołków i gwiazdek ( artystyczne dzieła dziewczyn  z klasy II Teh !!!)
  Dziękujemy za udział w konkursie, miłą atmosferę i dobrą zabawę. Gratulujemy  wszystkim uczestnikom!!!
  Specjalne  podziękowanie dla Samorządu Uczniowskiego (dla Angeliki i  Konrada )oraz Karoliny  z klasy Itżs za pomoc w przeprowadzeniu świątecznego kiermaszu,  gdzie wszystkie te cudeńka mogły zostać pokazane nauczycielom i przybyłym do szkoły rodzicom.  Dziękujemy !!!

  {gallery}20151201{/gallery}