Sportowe sukcesy dziewcząt z ZST

  0
  628

  Liczne sukcesy sportowe naszych uczniów wykraczają już poza Powiat Pleszewski. W piątek 18 listopada drużyna dziewcząt z ZST wzięła udział w Rejonowych Zawodach Drużynowego Tenisa Stołowego w Ostrzeszowie i zajęła I miejsce. Dziewczyny zakwalifikowały się tym samym do finału wojewódzkiego, który odbędzie się w Krzyżu Wielkopolskim. Zwycięstwo i awans do dalszego etapu wywalczyły Kalina Małecka z klasy IV te oraz Dominika Kubiak i Paulina Brzychcy z klasy I teh. Opiekę nad uczennicami sprawował Maciej Szczepaniak.
  Do zawodów wojewódzkich w badmintonie zakwalifikowały się również Kinga Matłoka z III lo, Aleksandra Melka z II teh i Dominika Nowacka z III teh, wygrywając drużynowe zawody powiatowe. Zawody odbyły się w Pleszewie a opiekę sprawował Maciej Szczepaniak.
  To nie koniec sukcesów naszych dziewcząt. W poniedziałek 21 listopada 2016 r. szkolna drużyna ZST wzięła udział w Rejonowych Zawodach w Piłce Ręcznej w Koźminie Wlkp. i zajęła III miejsce. Dziewczętami opiekował się Robert Ratajczak.

  {gallery}20161121{/gallery}