Warsztaty dramowo – teatralne „na Zielonej”

    0
    733

    W dniach 20-21 lutego w Zespole Szkół Technicznych odbyły się warsztaty dramowo – teatralne, w których udział wzięli uczniowie Gimnazjum nr 2 oraz Technikum.  Pod okiem Agnieszki Gęstwy oraz  Marty Pankowiak uczestnicy uczyli się, jak rozwijać w sobie postawę asertywną i uczyć się jak być bardziej kreatywnym.
    Wszyscy uczestnicy wykazali się ogromnym zaangażowaniem; w bezpieczny sposób mogli  przyjrzeć się swoim emocjom, sytuacjom problemowym i ich rozwiązaniom oraz poszerzyć możliwości rozumienia postaw i zachowań innych ludzi. Mimo, iż młodzież w większości przypadków nie znała się wcześniej, bardzo szybko zintegrowała się a warsztaty przebiegały w luźnej, radosnej atmosferze, opartej na wzajemnym szacunku i otwartości.
    Oto opinia jednej z uczestniczek: „ Praca w grupie sprawiła mi mnóstwo radości, ponieważ można było nawiązać kontakty z ludźmi. Warsztaty pomogły każdemu z nas wcielić się w inne role i zobaczyć jak to jest być innym człowiekiem. Myślę, ze takie warsztaty są bardzo fajne”.{gallery}27022012{/gallery}